top of page

Dofinansowania

Pomożemy Ci wypełnić wszystkie dokumenty

Firma Budexpert zawsze zapewni Ci wsparcie, którego potrzebujesz.

Nikt nie lubi wypełniać dokumentów do urzędów.

My mamy w tym doświadczenie.

Dzięki naszej wiedzy szybko otrzymasz pieniądze z dotacji występujących na polskim rynku.

klucze do domu
modern Office

Dla klienta indywidualnego

Mój prąd oraz odliczenie z PITu

Czy wiesz, że od całkowitego kosztu instalacji przy uruchomionym programie rządowym  możesz dostać zwrot w wysokości  6 tysięcy złotych! Co roku można ubiegać się o zwroty z aż dwóch źródeł: programu "Mój prąd" a także odliczenia od podatku PIT.

Na ten moment czekamy za wznowieniem programu Mój Prąd, nowa edycja powinna być uruchomiona w drugim kwartale bieżącego roku.  Jeśli na nią czekasz, napisz do nas a skontaktujemy się z Tobą po jej uruchomieniu.

 

Zobrazujmy sobie jeszcze ile można zaoszczędzić dodatkowo korzystając z odliczeń.

Przy instalacji za kwotę 25000 zł po uzyskaniu dofinansowania z programu Mój Prąd koszt instalacji zmniejsza się do kwoty 19000 zł. Od tej kwoty otrzymają Państwo jeszcze zwrot w podatku Pit w wysokości 12% czyli 3383 zł. Tym samym instalacja będzie kosztowała nie 25000 zł a jedynie 16965 zł. My po każdej zakończonej instalacji gwarantujemy darmową i skuteczną pomoc w wypełnianiu dokumentów i złożeniu ich do urzędów.

Dla firmy

odliczenie VAT oraz od podatku dochodowego

Niezależnie od tego czy jesteś małym przedsiębiorcą, czy zarządzasz dużą firmą, Twój wkład w działalność proekologiczną ma znaczenie. Działania takie zostaną zauważone przez Twoich potencjalnych inwestorów oraz pracowników. Ceny prądu z roku na rok też są coraz wyższe. Dzięki instalacji fotowoltaicznej możesz przestać martwić się ciągłymi podwyżkami cen prądu. Możesz także otrzymać  zwrot części poniesionych kosztów. Zarezerwuj spotkanie z nami, wygodnie w siedzibie Twojej firmy. Przejdź do zakładki "Umów spotkanie" w dogodnym dla Ciebie terminie.

Agronom z tabletem

Dla rolnika

Odliczenie od podatku rolnego

Chcemy, aby wszyscy nasi klienci mogli skorzystać z profesjonalnej współpracy z firmą Budexpert. Rolnikom przysługuje zwrot 25 % kosztów poniesionych na wykonanie instalacji fotowoltaicznej. Ulgę odlicza się w podatku rolnym. Jeśli wykonałeś instalację za 40 000 zł to należy Ci się 10000 zł ulgi w podatku rolnym. Oznacza to, że jeśli rocznie Twój podatek wynosi 2000 zł to przez kolejnych 5 lat po zainstalowaniu instalacji nie będziesz musiał płacić tego podatku. Jeśli prowadzisz firmę i jesteś płatnikiem Vat możesz skorzystać z odliczeń w takim sam sposób jak firmy.

bottom of page